آغاز مرحله حضوری فعالیت های آموزشی- درمانی دستیاران تخصصی و دانشجویان دندانپزشکی
آغاز مرحله حضوری فعالیت های آموزشی- درمانی دستیاران تخصصی و دانشجویان دندانپزشکی

معاون آموزشی دانشکده دندانپزشکی از شروع مجدد فعالیت های آموزشی و درمانی در دانشکده با حضور اساتید، دستیاران تخصصی و دانشجویان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشکده دندانپزشکی، دکتر " مریم مردانی" با اعلام این خبر گفت: پیرو ابلاغ معاونت آموزشی دانشگاه مبنی بر آغاز فعالیت های حضوری دانشجویان و دستیاران، آموزش حضوری با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی در زمینه پیشگیری از شیوع بیماری کووید 19 شروع شده است.

دکتر مردانی در ادامه گفت: دستیاران تخصصی سال آخر از 17/3/99 تحت نظارت اساتید و طبق آخرین دستورالعمل های ابلاغ شده، با رعایت کامل اصول کنترل عفونت و حفاظت شخصی دندانپزشک در شرایط اپیدمی کووید 19 خدمات درمانی را به بیماران مراجعه کننده به دانشکده ارایه می کنند. دانشجویان نیز طبق برنامه های ارائه شده توسط معاونت آموزشی دانشکده با رعایت اصول فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از وسایل حفاظت شخصی مناسب شروع به فعالیت نموده اند.

به این منظور تریاژ (تب سنجی و غربالگری) کارکنان و مراجعه کنندگان به دانشکده توسط کارکنان دفتر پرستاری انجام و ضدعفونی کامل بخش ها، کارگاه ها و محل تردد بیماران و کارکنان طبق دستورالعمل های ابلاغ شده انجام می گیرد .

تاریخ:
1399/04/02
تعداد بازدید:
102
نویسنده:
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:4 تعداد کل امتیازها:2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان فارس می باشد.
افراد https://www.sums.ac.ir
Powered by DorsaPortal